Ekspert Odmłodzenia – nowość od Eveline Cosmetics


(fot. materiały prasowe)

Stworzona przez Laboratorium Eveline Cosmetics, zaawansowana seria preparatów Ekspert Odmłodzenia wykorzystuje niewiarygodny potencjał naprawczy składników aktywnych nowej generacji: Pro-Young Intensive Technology™.

Pro-Young Intensive Technology™ to nowatorskie połączenie synergicznie działających, 2 opatentowanych peptydów, silnie wygładzającego ekstraktu z piwonii oraz starannie wyselekcjonowanych składników pielęgnujących o udokumentowanej skuteczności dla spektakularnego efektu cofnięcia wieku biologicznego skóry aż o 10 lat. Globalna przeciwzmarszczkowa formuła Pro-Young Intensive Technology™ zawarta w serii preparatów Ekspert Odmłodzenia daje zauważalny efekt odmłodzenia już po 21 dniach kuracji.

Cofa wiek biologiczny skóry o 10 lat! Wysoko przyswajalna formuła Anti-Age. 

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera biologicznie czynne peptydy Matrixyl®3000 i Matrixyl® Synthe’6™, które odgrywają fundamentalną rolę w regeneracji tkanki skórnej. Stymulują komórki do produkcji elastyny i kolagenu typu I i IV, widocznie poprawiając elastyczność i nawodnienie skóry. Volufiline™ – zwany „naturalnym wypełniaczem” odnawia strukturę macierzy skóry, wyraźnie redukuje zmarszczki, nadaje młodzieńczy kontur rysów twarzy. Drogocenny ekstrakt z piwonii spektakularnie wygładza i uelastycznia skórę, a olejek z pestek winogron i betaina intensywnie regenerują i nawilżają.

Regularne stosowanie kremu gwarantuje:
– Optyczne odmłodzenie skóry – r
edukcja zmarszczek i linii mimicznych. Zwiększenie napięcia i elastyczności. Wygładzenie i wzmocnienie tekstury.

– Molekularne odmłodzenie skóry – redukcja skutków spowolnienia metabolizmu komórkowego. Regeneracja i wzmocnienie włókien podporowych.

– Poprawa nawodnienia głębokich warstw.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które odgrywają fundamentalną rolę w rekonstrukcji tkanki skórnej. Dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry (w tym kolagenu), wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające oraz przywracają jej młodzieńczy kontur. Radical Lift 4D Complex zauważalnie redukuje nawet głębsze linie i bruzdy oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz betaina tworzą bogaty zastrzyk wzmacniająco – nawilżający dla skóry.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler zapewnia efekt lipofillingu, zauważalnie wypychając nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz witamina E odżywiają, wygładzają i nawilżają skórę. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają młodzieńczą promienność.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler zapewnia efekt lipofillingu oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Bio-Lipid Complex oraz ekstrakt z piwonii uzupełniają ubytki lipidów naskórka, intensywnie wygładzają i widocznie poprawiają elastyczność skóry. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i subtelnie rozświetlają.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy nowej generacji Matrixyl®3000 i Matrixyl®Synthe’6™, dzięki pobudzaniu syntezy składników macierzy skóry, wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler  zauważalnie wypycha nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz uzupełnia ubytki objętości struktury. Skoncentrowana kofeina i ekstrakt ze świetlika pobudzają mikrocyrkulacje, błyskawicznie likwidując opuchnięcia, obrzęki i cienie. Bio-Lipid Complex odżywia i chroni przed przesuszeniem. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i młodzieńczą promienność.

Cena: ok. 16,99 zł/50 ml

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD