Ekspert Odmłodzenia – nowość od Eveline Cosmetics


ekspert odmlodzenia 700x400 300x171 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Stworzona przez Laboratorium Eveline Cosmetics, zaawansowana seria preparatów Ekspert Odmłodzenia wykorzystuje niewiarygodny potencjał naprawczy składników aktywnych nowej generacji: Pro-Young Intensive Technology™.

Pro-Young Intensive Technology™ to nowatorskie połączenie synergicznie działających, 2 opatentowanych peptydów, silnie wygładzającego ekstraktu z piwonii oraz starannie wyselekcjonowanych składników pielęgnujących o udokumentowanej skuteczności dla spektakularnego efektu cofnięcia wieku biologicznego skóry aż o 10 lat. Globalna przeciwzmarszczkowa formuła Pro-Young Intensive Technology™ zawarta w serii preparatów Ekspert Odmłodzenia daje zauważalny efekt odmłodzenia już po 21 dniach kuracji.

Cofa wiek biologiczny skóry o 10 lat! Wysoko przyswajalna formuła Anti-Age. 

web Przeciwzmarszczkowy krem serum 35 Ekspert Odmlodzenia 300x180 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie wygładzający 35+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera biologicznie czynne peptydy Matrixyl®3000 i Matrixyl® Synthe’6™, które odgrywają fundamentalną rolę w regeneracji tkanki skórnej. Stymulują komórki do produkcji elastyny i kolagenu typu I i IV, widocznie poprawiając elastyczność i nawodnienie skóry. Volufiline™ – zwany „naturalnym wypełniaczem” odnawia strukturę macierzy skóry, wyraźnie redukuje zmarszczki, nadaje młodzieńczy kontur rysów twarzy. Drogocenny ekstrakt z piwonii spektakularnie wygładza i uelastycznia skórę, a olejek z pestek winogron i betaina intensywnie regenerują i nawilżają.

Regularne stosowanie kremu gwarantuje:
– Optyczne odmłodzenie skóry – r
edukcja zmarszczek i linii mimicznych. Zwiększenie napięcia i elastyczności. Wygładzenie i wzmocnienie tekstury.

– Molekularne odmłodzenie skóry – redukcja skutków spowolnienia metabolizmu komórkowego. Regeneracja i wzmocnienie włókien podporowych.

– Poprawa nawodnienia głębokich warstw.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

web Przeciwzmarszczkowy krem serum 45 Ekspert Odmlodzenia 300x180 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie ujędrniający 45+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które odgrywają fundamentalną rolę w rekonstrukcji tkanki skórnej. Dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry (w tym kolagenu), wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające oraz przywracają jej młodzieńczy kontur. Radical Lift 4D Complex zauważalnie redukuje nawet głębsze linie i bruzdy oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz betaina tworzą bogaty zastrzyk wzmacniająco – nawilżający dla skóry.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

web Przeciwzmarszczkowy krem serum 55 Ekspert Odmlodzenia 300x180 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum intensywnie liftingujący 55+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler zapewnia efekt lipofillingu, zauważalnie wypychając nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Drogocenny olejek z awokado, ekstrakt z piwonii oraz witamina E odżywiają, wygładzają i nawilżają skórę. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają młodzieńczą promienność.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

web Przeciwzmarszczkowy krem serum 65 Ekspert Odmlodzenia 300x180 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc z serii  Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem-serum silnie regenerujący 65+ na dzień i na noc z serii Ekspert Odmłodzenia zawiera peptydy nowej generacji Matrixyl®3000, Matrixyl®Synthe’6™ i Rigin™, które dzięki pobudzaniu syntezy 6 głównych składników macierzy skóry wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler zapewnia efekt lipofillingu oraz przeciwdziała grawitacyjnemu wiotczeniu tkanek podporowych. Bio-Lipid Complex oraz ekstrakt z piwonii uzupełniają ubytki lipidów naskórka, intensywnie wygładzają i widocznie poprawiają elastyczność skóry. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i subtelnie rozświetlają.

Cena: ok. 19,99 zł/50 ml

web Przeciwzmarszczkowy krem oczy Ekspert Odmlodzenia 185x300 Ekspert Odmłodzenia   nowość od Eveline Cosmetics

(fot. materiały prasowe)

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki z serii Ekspert Odmłodzenia Eveline Cosmetics

Przeciwzmarszczkowy krem silnie ujędrniający pod oczy i na powieki z serii  Ekspert Odmłodzenia zawiera multiaktywne peptydy nowej generacji Matrixyl®3000 i Matrixyl®Synthe’6™, dzięki pobudzaniu syntezy składników macierzy skóry, wykazują niezwykłe właściwości zagęszczające i ujędrniające. Insta Volupro Filler  zauważalnie wypycha nawet głęboko zapadnięte zmarszczki oraz uzupełnia ubytki objętości struktury. Skoncentrowana kofeina i ekstrakt ze świetlika pobudzają mikrocyrkulacje, błyskawicznie likwidując opuchnięcia, obrzęki i cienie. Bio-Lipid Complex odżywia i chroni przed przesuszeniem. Opalizujące drobinki natychmiast przywracają zdrowy koloryt i młodzieńczą promienność.

Cena: ok. 16,99 zł/50 ml

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD