Morning Fresh – Sweet Pea & Freesia oraz Raspberry & Apple Nowe, skoncentrowane płyny do mycia naczyń


(fot. materiały prasowe)

Morning Fresh, utrzymując od lat wysoką jakość i niezmiennie doskonałą formułę, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza dwa nowe warianty zapachowe skoncentrowanego płynu do mycia naczyń. Sweet Pea & Freesia oraz Raspberry & Apple nie tylko doskonale usuną z naczyń nawet trudne i uporczywe zabrudzenia, ale dzięki świeżym kompozycjom zapachowym uprzyjemnią czas zmywania zamieniając codzienną konieczność w chwilę relaksu.

Potrzeby
Konsumenci, od płynów do mycia naczyń, oczekują wysokiej gęstości i skoncentrowanej formuły, która sprawia, że mycie naczyń staje się łatwiejsze oraz krótsze, a produkty są bardziej wydajne i wystarczają na dłużej. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru środka do mycia naczyń są także kompozycje zapachowe. Świeży zapach w kuchni jest dla wielu osób wyznacznikiem czystości. Takie przekonanie sprawia, że  klienci poszukują produktów o przyjemnych owocowych zapachach. Coraz częściej zwracają również uwagę na design opakowania. Płyn do mycia naczyń jest produktem widocznym w kuchni i powinien mieć atrakcyjny i estetyczny wygląd.

Propozycja
Marka Morning Fresh, adresując te potrzeby, wprowadza na rynek dwa nowe warianty zapachowe, skoncentrowanego płynu do mycia naczyń – Sweet Pea & Freesia o niespotykanym zapachu kwiatów słodkiego groszku i frezji oraz Raspberry & Apple pachnący jabłkiem i malinami.

Skoncentrowana formuła i atrakcyjny zapach
Produkty te łączą skoncentrowaną formułę płynu do mycia naczyń ze świeżymi kompozycjami zapachowymi. Dzięki jednej z najwyższych zawartości składników aktywnych w produktach dostępnych na polskim rynku, płyny Morning Fresh pomogą w szybki i łatwy sposób usunąć zaschnięty tłuszcz i przypalenia. Już niewielka ilość produktu wystarczy, aby skutecznie pozbyć się najbardziej uporczywego brudu.

Pastelowy design
Dodatkowo, z myślą o osobach, którym zależy na estetycznym wyglądzie kuchni, marka zadbała o design opakowań. Pastelowa szata graficzna sprawia, że produkty są zauważalne, wpływają na przyjemny wystrój wnętrza naszej kuchni, a otoczenie zlewu wygląda ładnie i miło dla oka.

Morning Fresh Sweet Pea & Freesia to skoncentrowany płyn do mycia naczyń, o niespotykanym zapachu kwiatów słodkiego groszku i frezji. Już niewielka ilość produktu doskonale usuwa tłuszcz i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dzięki zamkniętej w butelce specjalnej formule płyn jest bardzo wydajny i starcza na dłużej. Przyjemny dla oka design opakowania ładnie wkomponuje się w przestrzeń kuchenną.

Rekomendowana cena detaliczna 900 ml: 8,99 zł

Morning Fresh Raspberry & Apple to skoncentrowany płyn do mycia naczyń, o przyjemnym, świeżym zapachu maliny i jabłka. Produkt, dzięki specjalnej formule, skutecznie usuwa z naczyń nawet najbardziej uporczywy brud
i tłuszcz. Wysoka gęstość płynu sprawia, że produkt jest bardzo wydajny i dzięki temu starcza na dłużej. Pastelowa kolorystyka opakowania przypadnie do gustu osobom, którym zależy na estetycznym wyglądzie w kuchni.

Rekomendowana cena detaliczna 900 ml: 8,99 zł

Oba warianty uzupełniają doskonale znaną gamę super skoncentrowanych produktów do mycia naczyń Morning Fresh, które dzięki nowym zapachom sprawiają, że zmywanie staje się przyjemniejsze.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD