Domowe hi SPA dla dłoni


(fot. materiały prasowe)

Każda z nas wie, że dłonie to wizytówka każdej zadbanej dziewczyny. Żeby manicure wyglądał na naszych dłoniach zjawiskowo musimy o nie odpowiednio dbać. Niestety zimą niskie temperatury sprawiają, że dłonie stają się suche i zaczerwienione. Wymagają wtedy specjalnej pielęgnacji. Jak więc pomóc im przetrwać zimę? Wypróbujcie nasz sposób i zróbcie dłoniom małe, domowe SPA!

Co zrobić by ręce były w doskonałej kondycji również podczas niskich temperatur? Z hi hybrid i kilkoma domowymi składnikami będzie to banalnie proste! 

Peeling, maseczka, manicure hybrydowy hi hybrid
Razem z przyjaciółkami zorganizujcie swoim dłoniom małe, domowe spa! Własnoręcznie zrobiona maseczka i peeling z wykorzystaniem oliwy z oliwek, brązowego cukru i soku z cytryny doskonale wygładzą dłonie, nawilżą i poradzą sobie z problemem suchej i szorstkiej skóry. Dodatek cytryny sprawi, że rozjaśnią się również przebarwienia, które często pojawiają się pod wpływem słońca. Skóra stanie się miękka i elastyczna, a dobroczynne składniki zawarte w oliwce czy soku z cytryny wpłyną również doskonale na kondycję paznokci.

(fot. materiały prasowe)

Czas na mani!
Kiedy wasze dłonie wchłoną już wszystkie dobroczynne składniki z peelingu i maseczki czas na domowy manicure! Tu fantastycznie sprawdzi się zestaw startowy hi hybrid, dzięki któremu same zrobicie piękny manicure hybrydowy! Wykonanie go jest banalnie proste, a w zestawie znajdziecie wszystko, co potrzebne do przygody z hybrydą.

Na koniec wybierzcie któryś z kolorów z kolekcji: Party, Sport, Travel, Date i stwórzcie na paznokciach niepowtarzalne stylizacje!

Domowe spa i manicure w stylu hi hybrid to idealny sposób na przetrwanie zimy!

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD