Odpowiednia pielęgnacja to równowaga w życiu


(fot. materiały prasowe)

Autentyczne i delikatne produkty dla idealnie zadbanej skóry. Szwedzka marka Barnängen jest już dostepna w Polsce i innych krajach europejskich. Założona w 1868 roku w Sztokholmie przez Johana Wilhelma Holmstroma jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych szwedzkich marek i jednym z dostawców na szwedzki dwór królewski. Dwie linie produktowe – Nordic Care i Nordic Rituals obejmujące balsamy do ciała, kremowe żele pod prysznic, inspirowane Skandynawią żele pod prysznic i do kąpieli oraz olejek do ciała, zapewniają skórze wszystko czego potrzebuje i reprezentują szwedzkie podejście do życia zwane „Lagom” – nie za dużo, nie za mało, po prostu w sam raz.

Produkty Barnängen dostępne w drogeriach Rossmann od września 2017

Intensywnie pielęgnujące, a zarazem lekkie, energetyzujące i relaksujące, odżywcze i odświeżające jednocześnie: Barnängen oznacza piękno zrodzone z filozofii lagom. To szwedzkie słowo opisuje zbalansowany styl życia i  oznacza „w sam raz”: nie za dużo, nie za mało, nie za wolno, nie za szybko – po prostu „lagom”. Teraz Barnängen, znana od pokoleń szwedzka marka, uczyniła swoją misją rozpowszechnienie szwedzkiego podejścia do życia w całej Europie.

Szwedzi od zawsze szanowali nieposkromioną moc nordyckiej natury. Krajobraz, słońce, morze i lasy są ostoją rzadkich gatunków roślin, ziół i bogatych składników aktywnych, których Szwedzi używali od wieków. Produkty Barnängen wykorzystują również cudowne właściwości szwedzkich roślin, takich jak malina moroszka, czarny bez i brzoza. Te naturalne składniki, w połączeniu ze specjalistycznymi formułami, m.in. kremem Cold Cream i specjalnym serum nawilżającym, tworzą doskonałe produkty do pielęgnacji skóry.

Linia Barnängen Nordic Care, inspirowana szwedzka przyrodą, łączy naturalne składniki z formułą kremu Cold Cream, zaczerpniętą ze słynnego mydła Barnängen. Unikalna kompozycja wosku pszczelego, oleju słonecznikowego, gliceryny, alantoiny i rumianku zapewnia ochronę, nawilżenie i pielęgnację wszystkich rodzajów skóry. Do linii Nordic Care należą balsam do ciała i kremowy żel pod prysznic Caring z mleczkiem owsianym, które jest bardzo popularne w Szwecji, balsam i kremowy żel pod prysznic Nutritive z maliną moroszką, balsam i kremowy żel do ciała Sensitive z czarnym bzem i odżywczy balsam do ciała All Over Rescue Body Balm.

Linia Nordic Care:

Balsam do ciała Barnängen All Over Rescue Body Balm, 200 ml, Rekomendowana cena regularna: 34,99 zł
Zawiera opracowany przez Barnängen krem Cold Cream, który tworzy na skórze ochronną warstwę, silnie ją nawilża i pozostawia cudownie gładką.

Balsam do ciala Barnängen Caring, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 34,99 zł

Kremowy żel pod prysznic Barnängen Caring, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł
Polączenie bardzo popularnego w Szwecji mleczka owsianego wraz z 5% zawartoscią kremu Cold Cream pozostawia miłe uczucie odżywienia i sprawia, że normalna a nawet sucha skóra będzie w pełni zadbana.

Balsam do ciała Barnängen Nutritive, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 34,99 zł

Kremowy żel pod prysznic Barnängen Nutritive, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł.
Bogata formuła kremowego żelu pod prysznic I balsamu do ciala zawiera ekstrakt z dzikiej maliny moroszki, która jest uwielbiana w Laponii i 7% ochronnego kremu Cold Cream, które razem zapewniają intensywne odżywienie skóry suchej i bardzo suchej.

Balsam do ciala Barnängen Sensitive, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 34,99 zł

Kremowy żel pod prysznic Barnängen Sensitive, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł

Żel pod prysznic i balsam do ciała łączą właściwości kwiatu bzu i 5% zawartości kremu Cold Cream, zapewniając długotrwałe nawilżenie delikatnej skóry wrażliwej.

Linia Nordic Rituals została zainspirowana najbardziej rozpoznawalnymi szwedzkimi tradycjami, takimi jak sauna, kąpiele lodowe „Isvaksbad” i święto Midsommar. Kosmetyki tej linii zawierają naturalne nordyckie składniki i opatentowane przez nas serum nawilżające – mieszankę oleju ze słonecznika i żurawiny oraz ekstrakt z alantoiny.

Żel pod prysznic i do kąpieli Sauna Relax z ekstraktem z brzozy zapewnia pobudzenie i relaks jednocześnie, a żel Glacier Breeze dzięki zawartości soli morskiej pozwala poczuć się jak podczas prawdziwej kąpieli lodowej Isvaksbad, zapewniając intensywne orzeźwienie i odprężenie. Żel pod prysznic i do kąpieli Midsommar wraz z olejkiem do ciała zawierają delikatne olejki kwiatowe przez co przywołują na myśl tradycyjne szwedzkie święto Midsommar i zapewniają skórze ochronne nawilżenie.

Linia Nordic Rituals

Żel pod prysznic i do kąpieli Barnängen Sauna Relax, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł
Relaksujący żel pod prysznic i do kąpieli z ekstraktem z brzozy i ochronnym serum nawilżającym, zainspirowany skandynawskim rytuałem sauny. Testowany dermatologicznie.

Żel pod prysznic i do kąpieli Glacier Breeze, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł
Ten żel pod prysznic i do kąpieli, zainspirowany skandynawskimi lodowcami zawiera naturalną sól morską I ochronne serum nawilżające. Jego świeży zapach ma właściwości pobudzające zupełnie jak prawdziwa szwedzka kąpiel lodowa Isvaksbad. Testowany dermatologicznie.

Żel pod prysznic i do kąpieli Midsommar Glow, 400 ml, Rekomendowana cena regularna: 24,99 zł

Olejek do ciała Midsommar Glow, 150 ml, Rekomendowana cena regularna: 43,99 zł
Dzięki zawartości delikatnych olejków kwiatowych, zarówno żel pod prysznic I do kąpieli I olejek do ciała Midsommar Glow przywodzą na myśl starożytne szwedzkie święto Midsommar i zapewniają skórze ochronne nawilżenie. Testowane dermatologicznie.

Marka inspirowana Szwecją potrzebuje też opakowania zaprojektowanego w Szwecji. Dlatego właśnie Barnängen wybrało projektantow z Ström & Jag do stworzenia materiałów graficznych pasujących do tego stylu życia. Niezależne studio projektowe ze Szwecji połączyło szwedzkie tradycje z nowoczesnym stylem zachowując przy tym ducha lagom.

Linie Barnängen’s Nordic Care i Nordic Rituals dostepne w drogeriach Rossmann od września 2017.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD