Wiosna to czas na zmiany! Carex w nowej odświeżonej szacie graficznej


(fot. materiały prasowe)

Pierwsze słoneczne promienie wiosny zachęcają do podejmowania decyzji o zmianach. Powód? Budząca się do życia po zimie przyroda, dodaje nam pozytywnej energii i motywuje do działania. To dobry moment, aby zrewidować swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i wprowadzić nowe zdrowe nawyki. Trening outdoorowy? Spacer z psem po parku? A może wspólna zabawa z dziećmi na placu zabaw? Wiosna daje nam wiele możliwości na aktywne spędzanie czasu, a Carex – teraz w zupełnie nowej odświeżonej szacie graficznej, zadba o prawidłową higienę twoich dłoni w ferworze wiosennych przemian!

Marka Carex zachęca do aktywnego, rodzinnego korzystania z pierwszych wiosennych promieni słonecznych bez obaw o ubrudzenie swoich rąk. Piasek, kurz, sierść zwierząt, to one najczęściej lądują na naszych dłoniach.  Niestety nasze dłonie przenoszą też najwięcej bakterii, które są przyczyną późniejszych infekcji zarówno u dorosłych jak u dzieci. Bez obaw! Antybakteryjne mydła do rąk Carex usuwają drobnoustroje, a zawarte w nich składniki pielęgnacyjne dbają o skórę dłoni, co sprawia że są idealnym elementem codziennej higieny wszystkich członków rodziny.

Wiosenna metamorfoza mydeł do rąk Carex to nowoczesna, świeża szata graficzna butelki oraz formulacje wzbogacone o większą zawartość składników pielęgnacyjnych. Carex zatroszczy się o to, aby skóra twoich dłoni były gładka i miękka w dotyku. Mydła do rąk Carex są przebadane pod kątem dermatologicznym i całkowicie bezpieczne dla zdrowia zarówno dorosłych, jak dzieci.

W skład linii antybakteryjnych mydeł w płynie dla całej rodziny, wchodzą produkty w butelkach z pompką oraz ich odpowiedniki w opakowaniach uzupełniających:

  • Carex Original to mydło zawierające kompozycję składników nawilżających. Jego delikatność dla skóry została potwierdzona dermatologicznie.
  • Carex Moisture Plus to wariant, który  zawiera składniki nawilżające: glicerynę oraz witaminę E, które pomagają dłoniom zachować gładkość, miękkość oraz zdrowy wygląd.
  • Carex Sensitive to wariant stworzony dla skóry wrażliwej, posiada delikatną kompozycję zapachową bez alergenów.
  • Carex Aloe Vera to mydło,  które zostało wzbogacone ekstraktem z aloesu, znanego ze swoich właściwości regenerujących. Wspiera naturalną barierę antybakteryjną skóry.
  • Carex Kitchen to antybakteryjne mydło stworzone do użytku w kuchni. Dzięki specjalnej technologii neutralizującej nieprzyjemne zapachy doskonale usuwa pozostające na dłoniach intensywne aromaty takich składników jak ryby, czosnek czy cebula.
  • Carex Fun Editions to linia mydeł stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki zabawnym kolorom i słodkim zapachom skutecznie zachęcą dzieci do mycia rąk. Polecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.
  • Carex Strawberry Laces to mydło o słodkim zapachu żelków truskawkowych.
  • Carex Bubble Gum to wariant pachnący gumą balonową. Carex Splash charakteryzuje się świeżym zapachem i nie zawiera barwników.

Rekomendowana cena detaliczna każdego z wariantów: 6,99 zł/250 ml. Mydła do rąk Carex, dostępne są również w opakowaniach uzupełniających 500 ml (rekomendowana cena detaliczna 8,49 zł) i 1000 ml (13,99 zł).

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD