Klasyczny nude, mieniące się kryształki, a może romantyczne róże? Powiedz TAK! Ślubnemu manicure od hi hybrid


(fot. materiały prasowe)

Każda przyszła Panna Młoda marzy o tym, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać pięknie i czuć się jak księżniczka. Nic dziwnego, że poszukiwania idealnej sukni ślubnej i biżuterii trwają tygodniami. Idealnym uzupełnieniem tej niepowtarzalnej stylizacji jest odpowiednio dobrany manicure. Powód? To przede wszystkim dłonie są bohaterami tego dnia! Poznaj trzy wyjątkowe propozycje od  hi hybrid i wybierz lakier hybrydowy, który będzie najbardziej pasował do ciebie. Jedno jest pewne – twój pierścionek zaręczynowy wraz z obrączką, w połączeniu z manicure w stylu hi hybrid, będzie prezentował się zjawiskowo!

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. materiały prasowe)

Klasyczny nude
Jeśli twój wybór sukni ślubnej padł na tę w stylu klasycznej elegancji, delikatne beże lakierów hybrydowych #107 #421 i #100 z kolekcji hi date subtelnie podkreślą jej prostotę i minimalizm. 

(fot. materiały prasowa)

(fot. materiały prasowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(fot. materiały prasowe)

Błyszczący glam
Mieniące się drobinki lakierów hybrydowych #102 #104 i #349 z kolekcji hi party z pewnością spodobają się odważnym Pannom Młodym, które chcą błyszczeć na swoim ślubie. Pięknie mieniące kolory będą idealnym uzupełnieniem efektownej stylizacji ślubnej.

(fot. materiały prasowe)

(fot. materiały prasowe)

 

 

 

 

 

 

 

  

 

(fot. materiały prasowe)

Słodki róż
Romantyczne koronki i subtelne tiule sukni ślubnej, doskonale komponują się ze słodkimi różami lakierów hybrydowych #226 #208 #216 z kolekcji hi unicorn.

Rekomendowana cena detaliczna każdego lakieru hybrydowego 19,99 zł/5 ml.

Rozważna czy romantyczna? Niezależnie od tego, który kolor wybierzesz na ten wyjątkowy dzień w swoim życiu, możesz być pewna, że twoje dłonie będą wyglądać pięknie, a perfekcyjny manicure będzie trzymał się jeszcze długo po ślubie i weselu.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD