Powiększanie biustu bez skalpela – jak to zrobić?


(fot. materiały prasowe)

Większość pań marzy o obfitym, jędrnym biuście, który przykuje męski wzrok. Niestety, niewiele z nich może pochwalić się większą miseczką. Jej standardowy rozmiar to zazwyczaj B lub C. Nie oznacza to jednak, że jedynym rozwiązaniem jest operacja plastyczna. Niekiedy wystarczy sięgnąć po specjalne preparaty służące do powiększania piersi. Ich działanie opiera się przeważnie na poprawie jędrności, dzięki czemu biust podnosi się i staje się większy nawet o 1-2 rozmiary.

Dostępne środki na powiększenie biustu

Na rynku znajdziemy wiele preparatów, których regularne stosowanie ma powodować powiększenie biustu. Zazwyczaj są one oparte o działanie wyciągów z roślin. Niekiedy zawierają także mieszanki minerałów oraz ziół. Dostępne są m.in. kremy, żele oraz tabletki. Które z nich okażą się najbardziej skuteczne? Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będą preparaty wchłaniane przez skórę, czyli głównie kremy i żele. Duże znaczenie ma w tym przypadku ich wmasowywanie. Masaż pomaga bowiem ujędrnić biust i sprawia, że staje się on bardziej okrągły. Wiele tego rodzaju preparatów zawiera wyciągi z roślin, które działają estrogennie, a to właśnie niedobór estrogenu często odpowiada za złą kondycję biustu. Warto stosować je naprzemiennie z tabletkami. W jaki sposób wpływają one na poprawę wyglądu piersi? Tego rodzaju tabletki dostarczają substancji odżywczych, jakie niezbędne są do utrzymania więzadeł podtrzymujących piersi, a przy tym pozwalają przywrócić ich elastyczność. W ich składzie znajduje się także kolagen, który zapobiega procesowi wiotczenia skóry. Wypływa więc na młody wygląd biustu.

Kto powinien skorzystać z preparatów powiększających biust?

Preparaty tego rodzaju polecane są nie tylko kobietom niezadowolonym z rozmiaru swoich piersi, ale także wszystkim Paniom, które chcą o nie zadbać i poprawić lub utrzymać ich dobry wygląd. Zazwyczaj dedykowane są do konkretnego wieku. Zainwestować powinny w nie już młode kobiety. Większość z nich może być stosowana przez kobiety w ciąży. W tym okresie dbałość o biust jest szczególnie ważna.

W jaki inny sposób można zadbać o biust?

(fot. materiały prasowe)

Preparaty na powiększenie i ujędrnienie biustu to nie jedyne metody polepszenia wyglądu piersi, chociaż z pewnością warto je stosować. Polecane są również odpowiednie ćwiczenia, które mają je wzmocnić, a tym samym nieco unieść. Większość z nich nie wymaga dużego wysiłku, a jedynie regularności. Bardzo ważne jest także dostarczenie organizmowi potrzebnych witamin. Możemy przyjmować je oddzielnie bądź w formie wspomnianych tabletek na poprawę biustu, należy jedynie znaleźć preparaty, które zawierają w swoim składzie witaminę A i E oraz witaminę B6.

Staniki push- up

Poprawić wygląd biustu, przynajmniej pozornie, mogą także dobrze dobrane staniki push-up. Wówczas biust okaże się znacznie pełniejszy i będzie dobrze prezentować się pod ubraniem, nawet w przypadku bluzki z dekoltem. Dobrym rozwiązaniem mogą być staniki silikonowe, które nieco ściskają piersi, dzięki czemu wyglądają na jeszcze większe. Wiele kobiet nosi źle dobrane biustonosze, przez co kondycja ich piersi ulega pogorszeniu. Ostatnio modne stają się wizyty u brafitterek, które pomagają dobrać biustonosz do sylwetki.

Zbyt mały biust nie musi spędzać snu z powiek. Istnieją pewne sposoby, które mogą go nieco powiększyć. Zalicza się do nich przede wszystkim specjalistyczne preparatym jak kremy, żele czy tabletki. Ich uzupełnieniem mogą być także różnego rodzaju ćwiczenia na poprawę jędrności.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD