2 modne akcesoria erotyczne do sypialni + propozycje użycia we dwoje!


(fot. materiały prasowe)

Czy w waszym łóżku powiewa nudą? Macie dość tych samych pozycji, tej samej gry wstępnej i tych samych rozwiązań? Nic straconego! Dziś przygotowaliśmy dla was zestawienie dwóch ciekawych akcesoriów erotycznych, których po prostu musicie wypróbować!

Pikanteria w łóżku przekłada się na pikanterię w związku, dlatego nie można bagatelizować sytuacji, w której nasze życie erotyczne przestaje być satysfakcjonujące i staje się monotonne. Każda para powinna dbać o to, by temperatura podczas seksu była jak najwyższa.

Co jednak, kiedy przestaje nas ekscytować wspólna zabawa? Jak przerwać pasmo nudnych stosunków? Są na to sposoby! Jednym z nich jest przetestowanie razem z partnerem zabawek erotycznych, które można kupić w sex shopie.

Oto nasze propozycje najgorętszych akcesoriów do wspólnego wypróbowania:

1. Wibratory w kształcie jajka

Wibratory w kształcie jajka to akcesoria przeznaczone do masturbacji dla partnerki. Mają owalny kształt, który dobrze wpasowuje się w waginę i przyniesie dużo przyjemności. Masturbatory te działają na baterie i po uruchomieniu idealnie stymulują strefy erogenne kobiety.

PROPOZYCJA UŻYCIA WE DWOJE:

Wibratorem-jajkiem możecie zabawić się wspólnie. Kobieta niech położy się na brzuchu i uniesie do góry biodra tak, by mężczyzna mógł bez problemu dojść do pochwy. Po przyjemnej i delikatnej oralnej zabawie wstępnej niech partner powoli wkłada wibrujące jajko do waginy. Doznania dla kobiety i szczyty podniecenia dla mężczyzny gwarantowane!

2. Wibrujący pierścień erekcyjny

Pierścienie erekcyjne przeszły w ostatnich latach sporą metamorfozę. Dziś można już kupić wibrujące pierścienie, które potęgują doznania zarówno partnera jak i partnerki. Na początek warto wybrać gumowy pierścień, który łatwo się zakłada i łatwo ściąga.

PROPOZYCJA UŻYCIA WE DWOJE:

Jako że pierścienie wzmagają erekcję i sprawiają, że penis jest twardszy i przez dłuższy czas gotowy do działania, już sam fakt założenia go może zwiastować nieziemskie doznania. Można jednak tę zabawę nieco urozmaicić. Świetną grą wstępną do właściwego stosunku będzie seks oralny w wykonaniu partnerki, kiedy partner założy i uruchomi wibrujący pierścień.

Akcesoria erotyczne znajdziesz w sklepie Exclusive Sex Shop.

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD