Nowy rok, nowa ty


(fot. materiały prasowe)

Właśnie wkroczyliśmy w 2019 rok. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolenniczką planowania i harmonogramów, czy też pozwalasz, aby czas upływał spontanicznie, przyda ci się powiew świeżości. Mowa tu nie o nadmiernym wietrzeniu mieszkania, a o uporządkowaniu otaczającej cię przestrzeni.

Bo magia tkwi w sprzątaniu
Być może już słyszałaś o książce czołowej japońskiej ekspertki od sprzątania Marie Kondo, zatytułowanej Magia sprzątania. Autorka prezentuje metodę na uporządkowanie najbliższego otoczenia, zmianę podejścia do życia i sposobu myślenia. W swojej książce zauważa, jak duży wpływ na nasze życie ma selekcjonowanie i porządkowanie przedmiotów.

Do porządku jeden krok
Pamiętaj, że najważniejsza jest decyzja. Kiedy już uznasz, że jesteś gotowa na generalnie porządki i pozbycie się ze swojej szafy i mieszkania zbędnych rzeczy – chwyć za worki i do dzieła! Skup się przede wszystkim na odpowiedniej selekcji. Zachowaj jedynie to, co jest ci niezbędne, z czym czujesz się w jakiś sposób związana. Nie musisz oczywiście wszystkiego wyrzucać. Niewykluczone, że niektóre z niepotrzebnych tobie przedmiotów, okażą się pożyteczne dla znajomych, bądź też pomogą osobom w potrzebie. 

Aby uczynić sprzątanie przyjemniejszym, użyj atrakcyjnych worków w pastelowych odcieniach (ładny zapach będzie dodatkowym atutem). W tej sytuacji doskonale sprawdzą się nowe worki ULTRA, które niedawno wzbogaciły ofertę Jana Niezbędnego. Dwie pojemności i kolory ułatwią również rozróżnienie poszczególnych „paczek”.

Nie tylko szafa
Porządek w szafie, czy w pokoju to nie wszystko. Zadbaj również o swój kącik do  pracy – niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu. Od czego zacząć? Oczywiście od segregacji i wyrzucenia zbędnych, starych notatek i papierów. Porządek na biurku pomoże ci oczyścić umysł i zacząć nowy rok ze świeżą energią. 

Selekcja to jednak nie wszystko. Czy wiesz, że na klawiaturze, tablecie, czy telefonie codziennie namnażają się przeróżne bakterie? Aby z przyjemnością i spokojem wrócić do obowiązków, chwyć ściereczki Jana Niezbędnego. W ofercie znajdziesz zarówno antybakteryjne ściereczki nasączane do różnych powierzchni, jak i te dedykowane ekranom i okularom. Miej je zawsze pod ręką i żyj wygodniej!

(fot. materiały prasowe)

Przydatne produkty od Jana Niezbędnego:
1. Jan Niezbędny, worki ULTRA 35l, cena ok. 6,50 PLN;
2. Jan Niezbędny, worki ULTRA 60l, cena ok. 6,50 PLN;
3. Jan Niezbędny, ściereczki nasączane antybakteryjne 40 szt., cena ok. 7,20 PLN;
4. Jan Niezbędny, ściereczki nasączane do okularów i ekranów 30szt. + 2 gratis, cena ok. 5,50 PLN;

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD