Przygotuj się na nadejście wiosny w stylu hi


(fot. materiały prasowe)

Dzień staje się dłuższy, chęci do działania wracają ze zdwojoną siłą a twoja szafa zapełnia się kolorowymi ubraniami. To oznacza tylko jedno – już niedługo wiosna! Czas pomyśleć również o wiosennym mani. hi hybrid spieszy z modnymi inspiracjami. Odcienie zieleni ożywią twoją stylizację i skutecznie wybudzą z zimowego letargu!

Wiosna to pora roku, na którą wyczekuje wiele z was. Po ponurej zimie na twarzach zaczyna pojawiać się coraz częściej uśmiech, a w stylizacjach – odważne kolory… również na paznokciach! Zapomnijcie o szarych i czarnych barwach, postawcie na pełną energii zieleń!

Pistacja, morska zieleń, a może neon? W palecie hi hybrid każda z was odnajdzie swój ulubiony wiosenny odcień. Wyrazisty neonowy #119 to hit nadchodzącego sezonu, limonka #330 to propozycja dla tych z was, które lubią soczyste mani na swoich paznokciach. Dziewczyny, które stawiają na stonowane kolory, również znajdą coś dla siebie – doskonałym wyborem będą pastelowe odcienie #325 oraz #316.

Z okazji nadchodzącej wiosny hi hybrid przygotował dla was niespodziankę. Przez cały marzec na stronie internetowej hihybrid.pl wybrane lakiery w odcieniach zieleni kupicie o 20% taniej!

Rekomendowana cena detaliczna każdego lakieru: 19,99zł / 5ml

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD