Romantyczne perfumy dla niej


(fot. materiały prasowe)

Węch to jeden z najmniej docenianych zmysłów, a jednocześnie najsilniejszy. Zapach potrafi nas przekonać lub zniechęcić do danej osoby. O jego wadze warto pamiętać, szykując się na randkę. Dobór odpowiednich wyjątkowych perfum może bowiem w znaczny sposób przyczynić się do sukcesu. Jakie są najlepsze romantyczne zapachy? Jakie perfumy podobają się mężczyznom?

Jak działają zapachy?

Specjaliści twierdzą, że odpowiednio dobrane perfumy działają jak afrodyzjak. Oznacza to, że obraz drugiej osoby wydaje się o wiele bardziej atrakcyjny. Zapach potrafi też podkreślić najlepsze cechy, a takaże przyciągać wzrok. Szykując się na randkę, nie można więc zapomnieć o skropieniu się kilkoma kroplami pachnidła. Jakie wybrać? Dobrze jest postawić na zapach, w którym dobrze się czujemy, a jednocześnie zrezygnować z tego używanego na co dzień. Dzięki temu podkreślimy wyjątkowość chwili.

(fot. materiały prasowe)

Jakie perfumy lubią mężczyźni?

Mężczyźni od wieków zwracają uwagę na zapach kobiety. Jest on równie ważny, co wygląd. I chociaż każdy mężczyzna ma swoje upodobania zapachowe, to większość jako najatrakcyjniejsze kobiece perfumy wskazuje te delikatne i subtelne, oparte na nutach kwiatowych i owocowych. Szykując się na wyjątkową randkę, możesz więc sięgnąć po perfumy Gucci, które dostępne są na https://www.perfumeria.pl/collections/gucci. Zapach wpisujący się w upodobania mężczyzn to m.in. Gucci Bloom. Przywodzi on na myśl kwiatowy ogród, w którym rosną najdelikatniejsze z kwiatów. Aromaty wyczuwalne w perfumach Gucci to wiciokrzew, tuberoza, jaśmin arabski, a także dodający zmysłowości irys. Pachnidło zostało zaprojektowane w 2017 roku, jednak nadal nie traci na aktualności. Jest zarówno romantyczne, jak i zmysłowe.

Jako seksowne wskazywane są również aromaty ciepłe zawierające wanilie, karmel i czekoladę. Słodkie połączenia pochodzące z rodziny gourmand kojarzą się ze zmysłowością i kobiecością. Za najlepsze „smaczne” perfumy na randkę uznaje się Angel od Thierry’ego Muglera, La Vie Est Belle Lancome, Pink Sugar marki Aquolina i Prada Candy.

(fot. materiały prasowe)

Na spotkanie z ukochanym, szczególnie to, które odbywa się w godzinach porannych lub popołudniowych, wybrać można natomiast świeże i energetyzujące pachnidła. W nich dominują cytrusy, trawa cytrynowa, bergamotka. Takie połączenie przekazuje sygnał, że jest się osobą otwartą, pozytywną i gotową na nowe przygody. Przykładem perfum o takim charakterze są Chance Eau Tenre od Chanel. Na randkę nie powinno się natomiast skrapiać perfumami, których rześkie wonie nie idą w parze z tymi słodkimi, kobiecymi i zmysłowymi.

 

Dodaj komentarz

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD